SPRAWOZDANIE Z WYCIECZKI KLAS VI

 

W dniach od 21 do 25 maja 2018 r. klasy VI Szkoły Podstawowej Sióstr Misjonarek św. Rodziny w Białymstoku wzięły udział w Zielonej Szkolne zorganizowanej przez firmę Chris w Drawsku Starym k. Kołobrzegu.

 

 

Wzięło w niej udział 31 uczniów oraz trzech opiekunów (s. Juliusza Laskowska, s. Paula Andraka i   p. Mariusz Ogryzko). Uczniowie wraz z opiekunami wyjechali  pociągiem ze stacji PKP Białystok do Szczecinka, z którego przewieziono uczestników do Drawska.

Ośrodek w którym przebywaliśmy położony był w bardzo urokliwym zakątku Polski wśród jezior, lasów  z dala od miasta. Przyjęto nas bardzo serdecznie i rozlokowano w 6-ścio osobowych domkach na terenie Campusa.

Uczniowie brali udział w zajęciach ( np. zajęcia na torze łuczniczym ,wspinaczce, wycieczkach kajakami, wycieczkach rowerowych po Drawskim Parku Krajobrazowym, grach zespołowych i innych) prowadzonych w bardzo  ciekawy sposób.

Wieczory spędzaliśmy przy ognisku, podchodach czy bawiąc się na dyskotece. Czas był bardzo mile i kreatywnie spędzony. Uczniowie zintegrowali się, a nauczyciele mieli okazję do dłuższych rozmów ze swoimi podopiecznymi.

 Nasi podopieczni byli zmęczeni, ale bardzo szczęśliwi. Chwała Panu za ten czas .

 

 Więcej zdjęć można obejrzeć w galerii.