Stolica zdobyta przez piąte klasy …i ich wychowawców

 

Koniec września to czas oczekiwany przez uczniów naszej szkoły, otóż 25 września wszystkie klasy piąte wybrały się na swoją wycieczkę… w tym roku naszym celem była Warszawa….całą wycieczkę zorganizowała P. Basia, choć inni wychowawcy okazali swoją gotowość do pomocy i wsparcie.

 

Atrakcji było co nie miara, ale zdecydowanie wygrał plan zwiedzania PGE Narodowego, taras widokowy  Pałacu Kultury i Nauki oraz park trampolin Hangar…

Dzieci były wręcz zachwycone całym programem, co wyraziło się w dobrej i zgodnej zabawie w tym dniu, z czego najbardziej byli zadowoleni …oczywiście…wychowawcy!!!

Pierwszy punkt programu po dotarciu do Warszawy był PGE Narodowy, wielu naszych uczniów było już wewnątrz ze swoimi rodzicami lub przyjaciółmi, wielu z nich  i wielu nauczycieli przejeżdżało „setki razy” obok, ale to co nas spotkało na miejscu zaskoczyło bardzo…mieliśmy okazję wejść, obejrzeć, dotknąć od środka: szatnie, sale konferencyjne, loże biznesowe i miejsca dziennikarzy – to na co patrzyliśmy wiele razy przed telewizorami w naszych domach. Pan przewodnik wprowadzał nas w tajniki i ciekawostki zza zaplecza.

Po obiedzie i spacerze „pojechaliśmy” na 30-ste piętro w Pałacu Kultury i Nauki aby podziwiać niesamowite widoki na naszą piękną stolicę.

Gwoździem programu okazał się Park Trampolin Hangar 646….wow…. co to była zabawa, nawet nauczyciele chętnie skorzystali z tych zabaw, na które nikogo nie było trzeba namawiać.

Pełni dobrych wrażeń w drodze powrotnej podziękowaliśmy sobie za razem spędzony czas podczas  wspólnej modlitwy za  siebie nawzajem, naszą szkołę i rodziców, którzy z niecierpliwością czekali na swoje skarby przed szkołą.

Uczniowie i Wychowawcy klas V