W niedzielę 12 maja w Szkole Sióstr Misjonarek odbył się Turniej o Puchar Dyrektora Szkoły Sióstr Misjonarek. W turnieju szachowym wzięło udział 62 zawodników, w tym 13 uczniów Szkoły Sióstr Misjonarek. Turniej wygrał uczeń naszej szkoły Adam Sokołowski. Adam nie przegrał żadnej z 7 partii, dwie zremisował.

Drugie miejsce zajęła Dominika Jaroszewicz ze Szkoły Szachowej ProGres (pomiędzy Dominiką, a Adamem był remis). Trzecie miejsce zajął Maciej Pawluczuk z KSz Jagiellonia Białystok. (Adam Sokołowski w trzeciej rundzie wygrał z Maciejem Pawluczukiem).

Turniej był na wysokim poziomie szachowym, świadczy o tym udział aż 20 zawodników z kategoriami szachowymi. Tym bardziej gratulujemy Adamowi zwycięstwa.

Turniej zorganizował trener i sędzia szachowy Rafał Greś.