Dyżury w świetlicy szkolnej - rok szkolny 2017/2018

 

PORANKI 7:00 – 8:00

KLASY 0-III

Zabawy  i gry  integracyjne, sportowe, ogólnorozwojowe

Sala 8 (świetlica)

Lena Kozłowska (poniedziałek, środa, czwartek)

Halina Owsieniuk (wtorek, piątek)

PORANKI 8:00 – 9:00

KLASY 0-1

PONIEDZIAŁEK

W krainie bajek i baśni

Sala 8

Grażyna Malinowska-Czerkas

WTOREK

Gry i zabawy sportowe.

sala taneczna

Anna Chomiczewska

ŚRODA

W świecie książek - słuchanie głośnego czytania nauczyciela - rozwijanie zainteresowań czytelniczych dzieci.

Sala 8

Grażyna Malinowska-Czerkas

CZWARTEK

Muzyczne zabawy -nauka piosenek, zabawy rytmiczno-muzyczne..

Sala 8

Justyna Nosowska

PIĄTEK

Gry i zabawy planszowe

Sala 8

Grażyna Malinowska-Czerkas

KLASY 2A, 2B, 2C

PONIEDZIAŁEK

Gry i zabawy sportowe

sala taneczna

Magdalena Kołakowska

WTOREK

W krainie baśni

Sala 10

Halina Owsieniuk

ŚRODA

W świecie książek - słuchanie głośnego czytania nauczyciela - rozwijanie zainteresowań czytelniczych dzieci..

Sala 10

Magdalena Kołakowska

CZWARTEK

Gry i zabawy planszowe.

Sala 10

Beata Bartulewicz

PIĄTEK

"Jak nie czytam, jak czytam! samodzielne czytanie przyniesionej książki.

Sala 10

Halina Owsieniuk

KLASY 3A, 3B, 3C, 3D

PONIEDZIAŁEK

Gry i zabawy planszowe.

Sala 16

Lena Kozłowska

WTOREK

W świecie książek - słuchanie głośnego czytania nauczyciela - rozwijanie zainteresowań czytelniczych dzieci.

Sala 16

Beata Bartulewicz

ŚRODA

Gry i zabawy sportowe

sala taneczna

Anna Chomiczewska

CZWARTEK

Maja ulubiona książka

Sala 16

Lena Kozłowska

PIĄTEK

W krainie baśni

Sala 16

Beata Bartulewicz

POPOŁUDNIA 14:00 - 16:00

KLASY 0-III

Zabawy  i gry  integracyjne, ogólnorozwojowe.

Sala 8 (świetlica)

Poniedziałek: J. Nosowska/ L. Kozłowska

Wtorek:          J. Dobiecka/ K. Jabłońska

Środa:             E. Dołżyńska

Czwartek:       M. Matuszelański

Piątek:            D. Zimnoch/ T. Damulewcz

KLASY I-VII

Gry i zabawy planszowe, czytanie książek,

odrabianie lekcji.

Sala 10

wtorek-piątek:  Grażyna Malinowska-Czerkas

POPOŁUDNIA 16:00 - 17:00

KLASY 0-VII

Zabawy  i gry  integracyjne, ogólnorozwojowe.

Sala 8 (świetlica)

poniedziałek, środa, piątek: Lena Kozłowska

wtorek, czwartek: Grażyna Malinowska-Czerkas