W roku szkolnym 2013/2014 uczniowie Szkoły Podstawowej Zgromadzenia Sióstr Misjonarek Świętej Rodziny im. Bł. Bolesławy Lament w Białymstoku, brali udział w etapie szkolnym Wojewódzkich Konkursach Przedmiotowych z 9 przedmiotów.

 

L.p.

Nazwa konkursu

Ilość uczniów biorących udział

 

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego

54

 

Wojewódzki Konkurs Matematyczny

77

 

Wojewódzki Konkurs Historyczny

34

 

Wojewódzki Konkurs Przyrodniczy

79

 

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego

81

 

Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego

21

 

Wojewódzki Konkurs Języka Rosyjskiego

8

 

Wojewódzki Konkurs Plastyczny

28

 

Wojewódzki Konkurs Informatyczny

33

 

Cieszymy się, iż łącznie przystąpiło do wyżej wymienionych konkursów 415 uczniów klas IV – VI.

 

Wszystkim startującym serdecznie gratulujemy!

 

Do etapu rejonowego zakwalifikowało się 77 uczniów.

 

L.p.

Nazwa Konkursu

Ilość uczniów

w etapie rejonowym

 

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego

10

 

Wojewódzki Konkurs Matematyczny

10

 

Wojewódzki Konkurs Historyczny

14

 

Wojewódzki Konkurs Przyrodniczy

5

 

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego

20

 

Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego

3

 

Wojewódzki Konkurs Języka Rosyjskiego

3

 

Wojewódzki Konkurs Plastyczny

9

 

Wojewódzki Konkurs Informatyczny

3

 

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczniom, którzy zakwalifikowali się do etapu rejonowego.

 

 

Zestawienie uczniów, którzy przeszli do etapu rejonowego z poszczególnych przedmiotów:

 

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego:

 

  1. Arciszewska Gabriela – klasa VIb

  2. Brzozowska Julia – klasa Vb

  3. Dembowski Damian – klasa Vb

  4. Kulesza Paweł – klasa VIb

  5. Polińska Joanna – klasa VIb

  6. Radaszkiewicz Zuzanna – klasa VIa

  7. Staworko Magdalena Martyna – klasa VI b

  8. Stypułkowska Alicja – klasa Va

  9. Szczepańska Dominika – klasa VIb

  10. Zienkiewicz Weronika – klasa Vc

 

 

Wojewódzki Konkurs Matematyczny:

 

  1. Dudzicz Jędrzej – klasa VIa

  2. Koncewicz Szymon – klasa VIa

  3. Kulesza Paweł – klasa VIb

  4. Ławicki Paweł – klasa VIb

  5. Midro Gabriela Ada – klasa VIa

  6. Nosorowski Piotr – klasa VIa

  7. Polińska Joanna – klasa VIb

  8. Rybakowski Łukasz – klasa VIa

  9. Staworko Magdalena Martyna – klasa VIb

  10. Szczepańska Dominika – klasa VIb

 

 

Wojewódzki Konkurs Historyczny:

 

  1. Arciszewska Gabriela – klasa VIa

  2. Brzozowska Julia – klasa Vb

  3. Dudzicz Jedrzej – klasa VIa

  4. Kulesza Paweł – klasa VIb

  5. Nosorowski Piotr – klasa VIa

  6. Polińska Joanna – klasa VIb

  7. Przeździecki Jan – klasa VIb

  8. Rybakowski Łukasz – klasa VIa

  9. Sańczyk Maksymilian – klasa VIb

  10. Staworko Magdalena Martyna – klasa VIb

  11. Stpułkowska Alicja – klasa Va

  12. Szczepańska Dominika – klasa VIb

  13. Szorc Aleksandra – klasa Va

  14. Zienkiewicz Weronika – klasa Vc

 

 

Wojewódzki Konkurs Przyrodniczy:

 

  1. Jankowski Jan – klasa Va

  2. Kulesza Paweł – klasa VIb

  3. Polińska Joanna – klasa VIb

  4. Staworko Magdalena Martyna – klasa VIb

  5. Szczepańska Dominika – klasa VIb

 

 

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego:

 

  1. Dembowski Damian – klasa Vb

  2. Derlatka Jakub – klasa Vc

  3. Frankowski Fabian – klasa VIb

  4. Jankowski Jan – klasa Va

  5. Jeleniewski Michał Krzysztof – klasa VIb

  6. Kulesza Paweł – klasa VIb

  7. Lachowicz Anna – klasa Vb

  8. Ławicki Paweł – klasa VIb

  9. Nosorowski Piotr – klasa VIa

  10. Olesiuk Małgorzata – klasa VIa

  11. Polińska Joanna – klasa VIb

  12. Przeździecki Jan – klasa VIb

  13. Radaszkiewicz Zuzanna Ewa – klasa VIa

  14. Radulski Krzysztof – klasa Va

  15. Rybakowski Łukasz – klasa VIa

  16. Skrzycki Jan – klasa VIb

  17. Staworko Magdalena Martyna – klasa VIb

  18. Stypułkowska Alicja– klasa Va

  19. Szczepańska Dominika – klasa VIb

  20. Szpikowski Kacper – klasa VIb

 

 

Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego:

 

  1. Nosorowski Piotr – klasa VIa

  2. Polińska Joanna – klasa VIb

  3. Staworko Magdalena Martyna – klasa VIb

 

 

Wojewódzki Konkurs Języka Rosyjskiego:

 

  1. Dembowski Damian – klasa Vb

  2. Łukjan Ignacy – klasa Vb

  3. Stypułkowska Alicja – klasa Va

 

 

Wojewódzki Konkurs Plastyczny:

 

  1. Blank Weronika Agnieszka – klasa VIa

  2. Matys Julia – klasa VIa

  3. Polińska Joanna – klasa VIb

  4. Stankiewicz Zofia – klasa Vc

  5. Staworko Magdalena Martyna – klasa VIb

  6. Stypułkowska Alicja – klasa Va

  7. Szczepańska Dominika – klasa VIb

  8. Szczepański Karol – klasa

  9. Szpikowski Kacper – klasa VIb

 

 

Wojewódzki Konkurs Informatyczny:

 

  1. Dudzicz Jędrzej – klasa VIa

  2. Kulesza Paweł – klasa VIb

  3. Szpikowski Kacper – klasa VIb

  4.  

 

Łącznie do etapu wojewódzkiego zakwalifikowało się aż 47 uczniów z naszej szkoły.

 

 

Zestawienie uczniów, którzy zakwalifikowali się do etapu wojewódzkiego z poszczególnych przedmiotów:

 

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego:

 

  1. Arciszewska Gabriela – klasa VIb

  2. Brzozowska Julia – klasa Vb

  3. Dembowski Damian – klasa Vb

  4. Polińska Joanna – klasa VIb

  5. Staworko Magdalena Martyna – klasa VI b

  6. Zienkiewicz Weronika – klasa Vc

 

 

Wojewódzki Konkurs Matematyczny:

 

  1. Dudzicz Jędrzej – klasa VIa

  2. Koncewicz Szymon – klasa VIa

  3. Kulesza Paweł – klasa VIb

  4. Midro Gabriela Ada – klasa VIa

  5. Polińska Joanna – klasa VIb

  6. Rybakowski Łukasz – klasa VIa

  7. Staworko Magdalena Martyna – klasa VIb

 

 

Wojewódzki Konkurs Historyczny:

 

  1. Kulesza Paweł – klasa VIb

  2. Staworko Magdalena Martyna – klasa VIb

 

 

Wojewódzki Konkurs Przyrodniczy:

 

  1. Jankowski Jan – klasa Va

  2. Kulesza Paweł – klasa VIb

  3. Polińska Joanna – klasa VIb

  4. Staworko Magdalena Martyna – klasa VIb

  5. Szczepańska Dominika – klasa VIb

 

 

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego:

 

  1. Dembowski Damian – klasa Vb

  2. Derlatka Jakub – klasa Vc

  3. Jankowski Jan – klasa Va

  4. Jeleniewski Michał Krzysztof – klasa VIb

  5. Kulesza Paweł – klasa VIb

  6. Lachowicz Anna – klasa Vb

  7. Ławicki Paweł – klasa VIb

  8. Nosorowski Piotr – klasa VIa

  9. Olesiuk Małgorzata – klasa VIa

  10. Polińska Joanna – klasa VIb

  11. Przeździecki Jan – klasa VIb

  12. Rybakowski Łukasz – klasa VIa

  13. Skrzycki Jan – klasa VIb

  14. Staworko Magdalena Martyna – klasa VIb

  15. Stypułkowska Alicja– klasa Va

  16. Szczepańska Dominika – klasa VIb

  17. Szpikowski Kacper – klasa VIb

 

 

Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego:

 

  1. Nosorowski Piotr – klasa VIa

  2. Polińska Joanna – klasa VIb

  3. Staworko Magdalena Martyna – klasa VIb

 

 

Wojewódzki Konkurs Plastyczny:

 

  1. Blank Weronika Agnieszka – klasa VIa

  2. Stankiewicz Zofia – klasa Vc

  3. Staworko Magdalena Martyna – klasa VIb

  4. Stypułkowska Alicja – klasa Va

 

 

Wojewódzki Konkurs Informatyczny:

 

  1. Dudzicz Jędrzej – klasa VIa

  2. Kulesza Paweł – klasa VIb

  3. Szpikowski Kacper – klasa VIb

 

 

Jesteśmy bardzo dumni z wyników naszych uczniów i życzymy im dalszych sukcesów.