24 maja 2018 r. w Szkole Podstawowej Nr 49 z Oddziałami Integracyjnymi im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego – Prymasa Tysiąclecia w Białymstoku rozdane zostały zaświadczenia laureatom Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych. W roku szkolnym 2017/2018 spośród uczniów naszej szkoły podstawowej, aż siedmiu uzyskało tytuł laureata i czterech tytuł finalisty. W województwie podlaskim 87 szkół może się poszczycić faktem, iż w gronie ich uczniów mają laureata konkursów wojewódzkich. Pod względem ilości laureatów nasza szkoła znalazła się na 6 miejscu!

 Laureaci:

 Derlatka Bartosz – Wojewódzki Konkurs Matematyczny

 Dziurbejko Magdalena – Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego

 Gudowska Alicja – Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego

 Hutnik  Maksymilian– Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego

 Jakoniuk Mateusz – Wojewódzki Konkurs Informatyczny

 Swetland Ian – Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego

 Tyloch Nikodem Tomasz – Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego

 

Finaliści:

 Piekut Antoni – Wojewódzki Konkurs Matematyczny

 Suchocka Julia Stefania  – Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego, Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego

 Rojecki Wiktor - Wojewódzki Konkurs Informatyczny

Serdecznie wszystkim gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

Szczegółowe informacje na temat konkursów można przeczytać na stronie http://www.kuratorium.bialystok.pl/wazne/podsumowanie-wojewodzkich-konkursow-przedmiotowych-przeprowadzonych-w-szkolach-podstawowych-w-r-szk-2017-2018.html